SAMSUNG GU43U8079FU 109, 2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Fekete Televízió (GU43U8079FUXZG)
Részletek
Adatok
Vélemények
Részletek
| HD felbontás | Ultra HD (4K TV) |
| Felbontás | 3840 x 2160 pixel |
| Képfrissítési frekvencia | 50 Hz |
Tuner |
|
| DVB-T | Van |
| DVB-T2 | Van |
| DVB-C | Van |
| DVB-C2 | Nincs |
| DVB-S | Van |
| DVB-S2 | Van |
Hang |
|
| Hangteljesítmény | 2x10W |
Funkciók |
|
| Operációs rendszer | Tizen |
| Csatlakozók |
HDMI
USB csatlakozó
Ethernet
Wi-Fi
Bluetooth
CI+ interfész
|
Méretek és fogyasztás |
|
| Szélesség (talppal) | 95.7 cm |
| Magasság (talppal) | 60.9 cm |
| Mélység (talppal) | 15.7 cm |
| Tömeg (talppal) | 6.6 kg |
További tulajdonságok |
|
| HDMI bemenetek száma | 3 db |
| USB portok száma | 1 db |
| VESA szabvány | 200 x 200 mm |
Adatok
Szállítási idő
7 Munkanap
Szállítási költség
ingyenes
Cikkszám
GU43U8079FUXZG
Termék státusza
Ingyenes kiszállítás
Tömeg
7 kg/db
Vélemények
Nincsenek témák