Részletek
Adatok
Vélemények
Részletek
| Víztartály kapacitása | 2.5 l |
| Teljesítmény | 1500 W |
Funkciók |
|
| Tejhabosító | Van |
| Teafőző funkció | Van |
| Csésze előmelegítő funkció | Nincs |
| Daráló | Van |
További tulajdonságok |
|
| Kijelző | Van |
| Méretek | 280 x 470 x 481 mm |
| Tömeg | 12.5 kg |
Adatok
Szállítási idő
7 Munkanap
Szállítási költség
ingyenes
Cikkszám
9J0910
Termék státusza
Ingyenes kiszállítás
Tömeg
13 kg/db
Vélemények
Nincsenek témák