Az Aurora B2 egy irodákba és kisebb vendéglátóhelyekre tervezett automata kávéfőző , amely egyszerű működésével és kiváló feketekávé elkészítési lehetőségével tűnik ki . Nagy hatékonyságának – akár napi 50 csésze kávé – és intuitív kezelőpaneljének köszönhetően ideális olyan helyekre, ahol a kényelem, az elegancia és a legmagasabb italminőség számít. További előny, hogy egyszerre két feketekávét is készíthet. A nagy víz- és szemeskávétartályoknak köszönhetően a kávéfőző kiváló választás olyan helyekre, ahol naponta nagy mennyiségű kávékülönlegesség készül. Az intuitív érintőpanel 4 választóikonnal és áttekinthető grafikus kijelzővel rendkívül egyszerűvé teszi a készülék használatát. Az eszpresszógépet a felhasználó kényelmét szem előtt tartva tervezték – a kivehető elemek megkönnyítik a tisztítást és a karbantartást, lehetővé téve, hogy a készüléket gyorsan tökéletes állapotban tartsa anélkül, hogy kapcsolatba kellene lépnie egy szervizközponttal. Mi a különbség a Saeco Aurora B2 és az Aurora B1 között? Az Aurora B2 modell megnövelt víz- és kávébabtartályokkal rendelkezik, ami még nagyobb hatékonyságot és kényelmes használatot tesz lehetővé. Mi a különbség a Saeco Aurora B2 és B1, valamint az Aurora M1 és M2 között? A B és B1 modellek kizárólag feketekávékhoz készültek, míg az M1 és M2 modellek fekete és tejes kávékat készítenek.
A Saeco Aurora B1 egy professzionális kávéfőző, amely ötvözi a modern funkciókat, az elegáns dizájnt és a könnyű használhatóságot. Az érintéses kezelőpanelnek köszönhetően a felhasználó könnyedén kiválaszthatja kedvenc italát 4 különlegesség közül , és beállíthatja annak paramétereit. Ebben a kávégépben egyszerre két feketekávét készíthet , és a kávé hőmérsékletének és intenzitásának beállításával egyénileg állíthatja be a kávé ízét a felhasználó igényei szerint. A kávéfőzőnek külön melegvíz-kifolyója is van. A kávéfőző automata tisztítóprogramokkal van felszerelve, ami nagyban megkönnyíti a karbantartást és biztosítja a legmagasabb szintű higiéniát. A kávéfőző egy nagy, 4 literes víztartállyal és egy 1200 g-os babtartálysal van felszerelve , így tökéletes olyan helyekre, ahol fokozott a kávéigény. A kávézacc tartály 30 adagot tartalmaz, a csepegtetőtálca pedig akár 2 literes is lehet. Az állítható 75-160 mm-es kiöntőmagasság sokféle poharak és csészék használatát teszi lehetővé, a könnyen eltávolítható elemek pedig megkönnyítik a tisztítást. Ezenkívül az előinfúziós rendszer lehetővé teszi a kávébab teljes aromájának kivonását, így minden csésze igazi élvezetet nyújt a szájban.
| Beépíthető | Nem |
| Kávébab tartály | Van |
| Kávébab tartály kapacitása | 1200 g |
| Víztartály kapacitása | 4 l |
| Teljesítmény | 1300 W |
Funkciók |
|
| Tejhabosító | Nincs |
| Teafőző funkció | Van |
| Csésze előmelegítő funkció | Nincs |
| Daráló | Van |
További tulajdonságok |
|
| Kijelző | Van |
| Méretek | 280 x 470 x 481 mm |
| Tömeg | 14 kg |