Részletek
Adatok
Vélemények
Részletek
| Fagyasztási kapacitás | 8 kg/nap |
| Tárolás tápegység nélkül | 9 óra |
| technológia | Alacsony fagy |
| funkciók |
|
| Ellenőrzés | elektronikus |
| Kijelző / Vezérlőpanel | nem |
| Zaj | 35 dB |
| Zajosztály | B. |
| Energiaosztály | ÉS |
| Szín | grafit acél |
| Magasság | 203 cm |
| Szélesség | 59,5 cm |
| Mélység | 65,8 cm |
| Súly | 72 kg |
Adatok
Szállítási idő
7 Munkanap
Cikkszám
HWSAMLK2D38C600
Tömeg
80 kg/db
Vélemények
Nincsenek témák