Részletek
Adatok
Vélemények
Részletek
| Tiszta víz kapacitás | 4 liter |
| Szennyvíz kapacitás | 3.6 liter |
| Zajszint | 74 dB |
Por tárolás |
|
| Portartály űrtartalma | 0.25 l |
Akkumulátor |
|
| Akkumulátor kapacitás | 6400 mAh |
| Üzemidő | 180 perc |
| Töltési idő | 5 óra |
Méretek |
|
| Méret | 359 x 364 x 100 mm |
| Tömeg | 4.8 kg |
Adatok
Szállítási idő
7 Munkanap
Szállítási költség
ingyenes
Cikkszám
VR7MD96B14G_WD
Termék státusza
Ingyenes kiszállítás
Tömeg
4,8 kg/db
Vélemények
Nincsenek témák