A rúdporszívó csökkenti a szagokat
A Shark® Cordless Detect Pro IW3611EU rúdporszívó 2 literes, porzsák nélküli alaplappal rendelkezik, amely akár 45 napig is elzárja a port és a szennyeződéseket. Az Anti-Allergen Complete Seal technológia felfogja a port és az allergéneket. A porszívó képes mérsékelni a szagot az állomás belsejében.
Minden padlótípus univerzális tisztítása
A hengerkefével ellátott QuadClean porszívó minden felületet képes kezelni. A megemelt peremnek köszönhetően hatékonyan porszívózza fel a nagyméretű törmeléket. A szőnyegfelületek mélyen beágyazódott szennyeződéseivel is megbirkózik. A koptatóbordák leválasztják, a puha mikroszálak pedig felfogják a finom port.
Az IW3611EU porszívó akár 60 percig is üzemelhet
A Shark Cordless Detect Pro porszívó Li-ion akkumulátorral érkezik, amely teljesen feltöltött üzemmódban lenyűgöző módon 60 percig bírja. Ez a tartósság az egész ház kitakarítására is alkalmassá teszi. A LED kijelző tájékoztat az akkumulátor aktuális állapotáról.
| Por tárolása | Porzsák nélküli |
| Porszívó típus | Álló porszívó |
| Energiaforrás | Akkumulátoros |
| Motorteljesítmény | 240 W |
| Akkumulátor feszültség | 21.6 V |
Por tárolás |
|
| Porkapacitás | 0.76 liter |
Funkciók |
|
| Száraz tisztítás | Igen |
| Nedves tiszítás | Nem |
| HEPA szűrő | Van |
| Vízszűrős porszívó | Nem |
| Kivehető morzsaporszívó | Nincs |
Méretek |
|
| Tömeg | 4.5 kg |