Részletek
Adatok
Vélemények
Részletek
Funkciók |
|
| Tejhabosító | Van |
| Teafőző funkció | Van |
| Csésze előmelegítő funkció | Nincs |
| Daráló | Van |
További tulajdonságok |
|
| Kijelző | Nincs |
| Gőznyomás | 15 bar |
| Méretek | 318 x 448 x 373 mm |
| Tömeg | 9 kg |
Adatok
Szállítási idő
7 Munkanap
Szállítási költség
ingyenes
Cikkszám
TQ513D01
Termék státusza
Ingyenes kiszállítás
Tömeg
9 kg/db
Vélemények
Nincsenek témák