Termékleírás
Alapvető paraméterek
Energiahatékonysági osztály: C
Súlyozott energiafogyasztás kWh-ban 100 mosási ciklusonként az eco programban
40 - 60: 62 kWh
Maximális kapacitás kg-ban: 8,0 kg
Vízfogyasztás az eco programban literben ciklusonként: 45 l
Az eco 40-60 program időtartama órában és percben névleges teljesítményen
kapacitás: 3:26 óra
Centrifugálási hatékonysági osztály eco 40 - 60 program: B
Légköri zajkibocsátási osztály: A
Zajkibocsátás levegőben: 66 dB(A) re 1 pW
Kialakítás: Beépített készülék
magasság munkalap nélkül: -2 mm
Készülék méretei: 818 x 596 x 544 mm
Nettó tömeg: 72,1 kg
energiafogyasztás: 2300 W
biztosíték: 10 A
feszültség: 220-240V
frekvencia: 50 Hz
Tápkábel hossza: 210,0 cm
ajtózsanér: bal oldali
kerekek: Nem
Teljesítmény és fogyasztás
Energiahatékonysági osztály: C
energia / víz: 62 kWh / 45 l
terhelhetőség: 1 - 8 kg
Program időtartama: 3:26 óra:perc
Centrifugálási hatékonysági osztály: B
centrifugálási sebesség: 400 - 1400 fordulat/perc
zajszint: 66 dB (A) re 1 pW
Zajosztály: A
teljesen beépített
Programok
Standard programok: pamut, könnyen kezelhető, kényes/selyem, gyapjú/kézi mosás
Speciális programok: dobtisztítás emlékeztető funkcióval, farmer/sötét ruhanemű, ingek/blúzok, vegyes csendes/éjszakai mosás, kültéri/impregnálás, centrifugálás/vízleeresztés, gyors/mix, öblítés, takarók, szuper 15/30
Különleges funkciók és beállítások
varioSpeed: akár 65%-kal rövidebb mosási ciklus
Érintőképernyős vezérlőgombok: késleltetett program vége, extra öblítés, start/szünet újratöltési funkcióval (ruha hozzáadása lehetséges), hőmérséklet, varioSpeed, előmosás, centrifugálási sebesség szabályozása/nincs centrifugálás
Kényelem és biztonság
újratöltési funkció: megszakít egy már elindított programot, és hozzáadja az elfelejtett ruhákat a dobhoz
nagyméretű kijelző a program előrehaladásának, hőmérsékletének, centrifugálási sebességének, hátralévő időnek, a program befejezésének 24 órás késleltetésének és az ajánlott töltetnek a kijelzésére
A timeLight technológiának köszönhetően a padlóra kivetítve nézheti az aktuális program állapotát, még akkor is, ha a készülék be van építve a sorba.
Használatszámláló: rögzíti a befejezett programok számát
iQdrive: rendkívül gazdaságos, csendes és hosszú élettartamú motor
10 év garancia az EcoSilence Drive motorra
aquaStop: Siemens háztartási gépekre vonatkozó garancia víz okozta károk esetén – a készülék teljes élettartamára
waterPerfect Plus: optimális vízelosztás, amely vizet takarít meg és tökéletes mosási eredményeket garantál
belső LED dobvilágítás
dobtisztítás emlékeztető funkcióval
fokozatmentes kvantitatív automatizálás
Habérzékelés a túlzott habzás eltávolítására
egyensúlyhiány-ellenőrzés
Zajszigetelés: szigetelés a mosógép aljában is
Rezgéscsillapító kialakítás: nagyobb stabilitást és csendesebb működést garantál
könnyen tisztítható mosószer rekesz
folyékony mosószerekhez való tartozék
jelzés a program végén
30 cm-es betöltőnyílás, a betöltőnyílással megegyező színű ajtó, 30 cm átmérőjű és 130°-os nyitási szöggel
ajtópánt opcionális
fémzár
Műszaki információk
állítható lábazati magasság: 15 cm
állítható lábazatmélység: 6,5 cm
Méretek (Ma x Szé): 81,8 cm x 59,6 cm
készülék mélysége: 54,4 cm
készülék mélysége ajtóval együtt: 57,4 cm
készülék mélysége nyitott ajtóval: 95,6 cm
- állítható első és hátsó lábak
| Típus | Automata |
| Kialakítás | Beépíthető |
| Kivitel | Elöltöltős |
| Energiaosztály (A-G) | C |
| Centrifugálási hatékonyság | B |
| Kijelző | Van |
| Szárító funkció | Nincs |
| Késleltetett indítás/befejezés | Van |
| Aquastop | Van |
Mosás |
|
| Mosókapacitás | 8 kg |
| Energiafogyasztás (mosás) | 0.62 kWh/ciklus |
| Éves energiafogyasztás | 136 kWh/év |
| Centrifugálás | Van |
| Centrifuga fordulatszám | 1400 ford./perc |
| Gyors mosás | Van |
| Pamut mosás | Van |
| Gyapjú mosás | Van |
Zajszint |
|
| Zajszint centrifugálásnál | 66 dB |
Méretek |
|
| Szélesség | 59.8 cm |
| Magasság | 81.8 cm |
| Mélység | 57.4 cm |