Részletek
Adatok
Vélemények
Részletek
Fűtés |
|
| Fűtési energiaosztály | A+++ |
| Maximális fűtő teljesítmény (kW) | 3.42 kW |
| SCOP | 4 |
Beltéri |
|
| Maximális beltéri zajszint | 50 dB |
Kültéri |
|
| Maximális kültéri zajszint | 60 dB |
Méretek |
|
| Szélesség(beltéri) | 77.7 cm |
| Magasság(beltéri) | 25 cm |
| Mélység(beltéri) | 20.1 cm |
| Tömeg (beltéri) | 7.5 kg |
| Szélesség(kültéri) | 71.2 cm |
| Magasság(kültéri) | 45.9 cm |
| Mélység(kültéri) | 27.6 cm |
| Tömeg (kültéri) | 22 kg |
Adatok
Szállítási idő
7 Munkanap
Cikkszám
TAC-12CHSD_XA73IFS
Tömeg
30 kg/db
Vélemények
Nincsenek témák