Részletek
Adatok
Vélemények
Részletek
Funkciók |
|
| Tejhabosító | Van |
| Teafőző funkció | Van |
| Csésze előmelegítő funkció | Nincs |
| Daráló | Van |
További tulajdonságok |
|
| Kijelző | Nincs |
| Gőznyomás | 15 bar |
| Méretek | 373 x 265 x 448 mm |
| Tömeg | 8 kg |
Adatok
Szállítási idő
7 Munkanap
Szállítási költség
ingyenes
Cikkszám
TP511D01
Termék státusza
Ingyenes kiszállítás
Tömeg
8 kg/db
Vélemények
Nincsenek témák