Részletek
Adatok
Vélemények
Részletek
| Kapacitás | 1000 GB |
| Áramforrás | USB |
| Fordulatszám | 5400 rpm |
| Cache mérete | 8 MB |
| Csatlakozók |
USB 2.0
USB 3.2 Gen 1
|
Méretek |
|
| Szélesség | 80.1 mm |
| Magasság | 15 mm |
| Mélység | 130.6 mm |
| Tömeg | 182 g |
Adatok
Szállítási idő
7 Munkanap
Cikkszám
TS1TSJ25A3K
Tömeg
200 g/db
Vélemények
Nincsenek témák