Részletek
Adatok
Vélemények
Részletek
- Választható opciók:
- Folyamatos idejű indításkésleltetés
- Megadható szárítási időtartam
- Megadható szárítási szint
- Kímélő szárítás
- Gyerekzár
- Pamut gyorsszárítás
- Választható programok:
- Pamut program
- Nagyméretű ruha és paplan program
- Kényes ruhák program
- Vegyes program
- Szintetikus anyagok program
- Wool Finish gyapjúprogram
- Gőzös ruhafrissítés
| Kivitel | Elöltöltős |
| Zajszint | 64 dB |
| Típus | Hőszivattyús |
| Éves energiafogyasztás | 258 kWh/év |
| Kapacitás | 9 kg |
| Késleltetett indítás | Van |
| Kijelző | Van |
Méretek |
|
| Szélesség | 59.5 cm |
| Magasság | 85.5 cm |
| Mélység | 65.9 cm |
| Tömeg | 44 kg |
Adatok
Szállítási idő
7 Munkanap
Cikkszám
AWZ_9HPSF
Tömeg
50 kg/db
Vélemények
Nincsenek témák