A számítógép teljesítményének javítása
Ha a belső tároló majdnem megtelt, a számítógép lelassul. Ne töröljön fájlokat - szabadítson fel helyet a belső tárolóján, ha fájlokat visz át a WD Elements HDD asztali tárolójába.
Gyors átviteli sebesség
Az USB 3.2 Gen 1 porthoz csatlakoztatva a WD Elements asztali merevlemez-meghajtó gyors adatátviteli sebességet biztosít.
Plug-and-Play egyszerűség
A WD Elements asztali merevlemez a dobozból kivéve Windows rendszerekkel működik - csak csatlakoztassa az USB-porthoz, hogy azonnali tárhelyet biztosítson.
USB 3.0 és USB 2.0 kompatibilitás
Ezzel az egyetlen meghajtóval kompatibilitást kap a legújabb USB 3.0 eszközökkel és visszafelé kompatibilitást az USB 2.0 eszközökkel is.
Western Digital minőség kívül és belül
Tudjuk, hogy adatai fontosak Önnek, ezért a belső meghajtót a tartósság, az ütéstűrés és a hosszú távú megbízhatóság szigorú követelményeinek megfelelően építettük. Egy tartós, stílusos és védelemre tervezett burkolattal segítünk a védelemben.
| Kapacitás | 20000 GB |
| Áramforrás | Elektromos hálózat |
| Fordulatszám | 7200 rpm |
| Cache mérete | 128 MB |
| Csatlakozók |
USB 3.2 Gen 1
|
Méretek |
|
| Szélesség | 165.8 mm |
| Magasság | 48 mm |
| Mélység | 135 mm |
| Tömeg | 900 g |