Részletek
Adatok
Vélemények
Részletek
| Kapacitás | 6000 GB |
| Áramforrás | Elektromos hálózat |
| Fordulatszám | 5400 rpm |
| Cache mérete | 32 MB |
| Csatlakozók |
USB 2.0
USB 3.2 Gen 1
|
Méretek |
|
| Szélesség | 48 mm |
| Magasság | 165.8 mm |
| Mélység | 135 mm |
| Tömeg | 910 g |
Adatok
Szállítási idő
7 Munkanap
Cikkszám
WDBWLG0060HBK-EESN
Tömeg
2 kg/db
Vélemények
Nincsenek témák