Részletek
Adatok
Vélemények
Részletek
| Kapacitás | 6000 GB |
| Áramforrás | Elektromos hálózat |
| Fordulatszám | 5400 rpm |
| Cache mérete | 64 MB |
| Csatlakozók |
USB 2.0
USB 3.2 Gen 1
|
Méretek |
|
| Szélesség | 170.6 mm |
| Magasság | 139.3 mm |
| Mélység | 49 mm |
| Tömeg | 1500 g |
Adatok
Szállítási idő
7 Munkanap
Cikkszám
WDBBGB0060HBK-EESN
Tömeg
200 g/db
Vélemények
Nincsenek témák