Az AWZ 8HPS PRO kapacitása 9 kg, és a SteamCare technológiának köszönhetően kíméletesen párolja a ruhaneműt - és tökéletesen ápolja, kisimítja és frissen viseli a textíliákat.
3Dry technológia 3Dry technológia
A 3Dry technológia egyedülálló háromdimenziós levegőelosztást tesz lehetővé, amely eléri a dob minden centiméterét. A forró levegő mind a dob hátulján lévő lyukakon, mind az emelőkön lévő lyukakon keresztül jut be, így nagyobb hőeloszlást és egyenletesebb szárítási eredményt biztosít.
Ikon Woolmark Blue Woolmark Blue
Gyengéd szárítási ciklus, amely tiszteletben tartja a legfinomabb gyapjú ruházat szépségét, és olyan puha és sima tartja, mint az új. A Sense Inverter motornak köszönhetően, amely lehetővé teszi a műholdas fázist a ciklus végén, a ruhák a dob oldalán lógnak, megvédve szálaikat az összekuszálódástól. A ciklust a Woolmark Company támogatja, és megkapta a rangos Woolmark Blue tanúsítványt.
Ikon Az utolsó időkig tervezve és tesztelve
Ezt az új vonalat úgy fejlesztették ki és tesztelték, hogy garantálják a magas színvonalú minőséget, robusztusságot és megbízhatóságot. A megbízhatósági teszteken elért 5000 munkaóra igazolja és igazolja ezen alkatrészek fizikai tartósságát.
Icon Premium zajcsomag Premium zajcsomag
Az inverter motor a leválasztó csomaggal együtt lehetővé teszi a felhasználó számára, hogy a gép működése közben teljes csendet érezzen. A belső panelek elzárják a motor, a kompresszor és egyes belső alkatrészek zaját, és csak 64 dbA-t érnek el.
Ikon 6. érzéki technológia 6. érzéki technológia
A mosógép intelligensen alkalmazkodik a környezetéhez és a különböző igényekhez. A speciális érzékelők biztosítják a nagy teljesítményű, optimális idő-, energia- és vízfelhasználást.
Ikon FreshCare FreshCare
A program befejezése után akár 6 órán át frissen tartja a ruhaneműt, és rendszeres dobmozgásokkal lazítja meg. Kevesebb ránc és nagyobb frissesség érdekében.
Ikon SoftMove SoftMove
| Kivitel | Elöltöltős |
| Kondenzációhatékonysági osztály | B |
| Zajszint | 64 dB |
| Típus | Kondenzációs |
| Éves energiafogyasztás | 234 kWh/év |
| Kapacitás | 8 kg |
| Energiafogyasztás | 1.78 kWh/ciklus |
| Késleltetett indítás | Van |
| Kijelző | Van |
Méretek |
|
| Szélesség | 59.5 cm |
| Magasság | 84.9 cm |
| Mélység | 64.9 cm |
| Tömeg | 46.5 kg |