- Kávéfőzőtípus
- Automata kávéfőző
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Kivitel | Alulfagyasztós |
| Francia ajtós hűtő | Nem |
| Fagyasztó nélküli hűtőszekrény | Nem |
| Mini hűtőszekrény | Nem |
Az áthúzott ár az árcsökkentés alkalmazását megelőző 30 nap legalacsonyabb eladási ára.
Az okos segítő a konyhában
Hány konyhai eszközre van szükséged, hogy bébiételt, szószokat, gyümölcsöket, zöldségeket, italokat készíts esetleg sajtot, hagymát vagy más összetevőked darálj vagy apríts ?
Az áthúzott ár az árcsökkentés alkalmazását megelőző 30 nap legalacsonyabb eladási ára.
Gyártó: Gaggia
Modell: SUP043U Anima Class
Műszaki adatok:
Az áthúzott ár az árcsökkentés alkalmazását megelőző 30 nap legalacsonyabb eladási ára.
| Beépíthető | Nem |
| Kávébab tartály | Van |
| Kávébab tartály kapacitása | 300 g |
| Víztartály kapacitása | 1.5 l |
| Teljesítmény | 1800 W |
Az áthúzott ár az árcsökkentés alkalmazását megelőző 30 nap legalacsonyabb eladási ára.
Gaggia ANIMA De Luxe automata kávéfőző gép
Az áthúzott ár az árcsökkentés alkalmazását megelőző 30 nap legalacsonyabb eladási ára.
Az áthúzott ár az árcsökkentés alkalmazását megelőző 30 nap legalacsonyabb eladási ára.
Termékjellemzők:
Az áthúzott ár az árcsökkentés alkalmazását megelőző 30 nap legalacsonyabb eladási ára.
| Por tárolása | Porzsák |
| Porszívó típus | Porszívó |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Motorteljesítmény | 800 W |
Az áthúzott ár az árcsökkentés alkalmazását megelőző 30 nap legalacsonyabb eladási ára.
| Kapacitás | 1000 GB |
| Áramforrás | USB |
| Fordulatszám | 5400 rpm |
| Cache mérete | 8 MB |
| Csatlakozók |
USB 2.0
USB 3.2 Gen 1
|
Az áthúzott ár az árcsökkentés alkalmazását megelőző 30 nap legalacsonyabb eladási ára.
| Alapadatok | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
||||||||||
| Technikai jellemzők | ||||||||||
|
Az áthúzott ár az árcsökkentés alkalmazását megelőző 30 nap legalacsonyabb eladási ára.
Az áthúzott ár az árcsökkentés alkalmazását megelőző 30 nap legalacsonyabb eladási ára.
| Képernyő | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Az áthúzott ár az árcsökkentés alkalmazását megelőző 30 nap legalacsonyabb eladási ára.