| Kapacitás | 2000 GB |
| Áramforrás | USB |
| Fordulatszám | 5400 rpm |
| Cache mérete | 8 MB |
Az áthúzott ár az árcsökkentés alkalmazását megelőző 30 nap legalacsonyabb eladási ára.
| Kapacitás | 14000 GB |
| Áramforrás | Elektromos hálózat |
| Fordulatszám | 5400 rpm |
Az áthúzott ár az árcsökkentés alkalmazását megelőző 30 nap legalacsonyabb eladási ára.
| Típus | Okostelefon |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM |
Az áthúzott ár az árcsökkentés alkalmazását megelőző 30 nap legalacsonyabb eladási ára.