Részletek
Adatok
Vélemények
Részletek
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 1.6 GHz |
| RAM mérete | 8 GB |
| Tárhely mérete | 256 GB |
| Tárhely bővíthető | Igen |
| Memóriakártya típusa | microSD |
Szoftver |
|
| Operációs rendszer | Android |
Kijelző |
|
| Kijelzők száma | 1 |
| Kijelző mérete | 6.7" |
| Kijelző felbontása | 1600 x 720 pixel |
| Kijelző technológia | IPS |
| Kijelző típusa | Kapacitív IPS |
| Képfrissítési frekvencia | 120 Hz |
| Egyéb kijelző tulajdonságok | 16 millió színárnyalat |
Kamera |
|
| Előlapi kamera | Van |
| Hátlapi kamera | Van |
| Hőkamera | Nincs |
| Éjjellátó kamera | Nincs |
| Hátlapi kamerák száma | 2 |
| Autofókusz | Van |
| Beépített vaku | Van |
| Retina szkenner | Nincs |
| LiDAR szkenner | Nincs |
| ToF szenzor | Nincs |
| Videofelvétel | Van |
| Maximális video felbontás | 1920 x 1080 @ 30 fps |
Előlapi kamera |
|
| Előlapi kamera felbontása | 16 MPx |
| Előlapi kamera rekeszértéke | f/2.0 |
Első hátlapi kamera |
|
| Első hátlapi kamera felbontása | 50 MPx |
| Első hátlapi kamera rekeszértéke | f/1.75 |
Második hátlapi kamera |
|
| Második hátlapi kamera felbontása | 2 MPx |
| Második hátlapi kamera rekeszértéke | f/2.4 |
Multimédia |
|
| MP3 lejátszó | Van |
| FM rádió | Van |
| Video lejátszás | Van |
| Internet böngésző | Van |
| Játék | Van |
Adatátvitel |
|
| Wi-Fi | Van |
| Wi-Fi Direct | Nincs |
| AirDrop | Nincs |
| NFC támogatás | Van |
| Bluetooth | Van |
| Bluetooth verziószám | 5.2 |
| Infraport | Nincs |
| Csatlakozók |
USB Type-C
3.5 Jack fülhallgató kimenet
|
| Hálózati kapcsolatok |
GSM
GPRS kapcsolat
EDGE kapcsolat
UMTS (3G)
WCDMA
HSDPA
HSUPA
LTE támogatás (4G)
|
| Navigáció |
GPS
|
Akkumulátor |
|
| Akkumulátor kapacitás | 5000 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 22.5 W |
| Vezeték nélküli töltés | Nincs |
Üzenetküldés |
|
| MMS | Van |
| Van | |
Méretek |
|
| Hosszúság | 165.8 mm |
| Szélesség | 77.1 mm |
| Vastagság | 8.2 mm |
| Tömeg | 206 g |
Funkciók |
|
| Dual SIM | Igen |
| Cseppálló | Nem |
| Vízálló | Nem |
| Porálló | Nem |
| Ütésálló | Nem |
| Diktafon | Van |
| Naptár | Van |
| Ébresztő | Van |
| Számológép | Van |
| Kihangosítás | Van |
Adatok
Szállítási idő
7 Munkanap
Cikkszám
11509969
Tömeg
200 g/db
Vélemények
Nincsenek témák