Részletek
Adatok
Vélemények
Részletek
Műszaki jellemzők |
|
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2.2 GHz |
| RAM mérete | 8 GB |
| Tárhely mérete | 256 GB |
| Tárhely bővíthető | Nem |
Szoftver |
|
| Operációs rendszer | Android |
Kijelző |
|
| Kijelzők száma | 1 |
| Kijelző mérete | 6.78" |
| Kijelző felbontása | 2720 x 1224 pixel |
| Kijelző technológia | OLED |
| Kijelző típusa | Kapacitív AMOLED |
| Képfrissítési frekvencia | 120 Hz |
| Egyéb kijelző tulajdonságok |
|
Kamera |
|
| Előlapi kamera | Van |
| Hátlapi kamera | Van |
| Hőkamera | Nincs |
| Éjjellátó kamera | Nincs |
| Hátlapi kamerák száma | 3 |
| Autofókusz | Van |
| Beépített vaku | Van |
| Retina szkenner | Nincs |
| LiDAR szkenner | Nincs |
| ToF szenzor | Nincs |
| Videofelvétel | Van |
| Maximális video felbontás | 1920 x 1080 @ 30 fps |
Előlapi kamera |
|
| Előlapi kamera felbontása | 20 MPx |
Első hátlapi kamera |
|
| Első hátlapi kamera felbontása | 50 MPx |
| Első hátlapi kamera rekeszértéke | f/1.6 |
Második hátlapi kamera |
|
| Második hátlapi kamera felbontása | 2 MPx |
Multimédia |
|
| MP3 lejátszó | Van |
| Video lejátszás | Van |
| Internet böngésző | Van |
| Játék | Van |
Adatátvitel |
|
| Wi-Fi | Van |
| Wi-Fi Direct | Nincs |
| AirDrop | Nincs |
| NFC támogatás | Van |
| Bluetooth | Van |
| Bluetooth verziószám | 5.4 |
| Infraport | Nincs |
| Csatlakozók |
USB Type-C
|
| Hálózati kapcsolatok |
GSM
GPRS kapcsolat
EDGE kapcsolat
UMTS (3G)
WCDMA
HSDPA
HSUPA
LTE támogatás (4G)
5G támogatás
|
| Navigáció |
GPS
GLONASS
Beidou (BDS)
Galileo
|
| Szenzorok |
Ujjlenyomat-olvasó
Gyorsulásmérő
Giroszkóp
Közelségérzékelő
Iránytű
|
Akkumulátor |
|
| Akkumulátor kapacitás | 5000 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 33 W |
| Vezeték nélküli töltés | Nincs |
Üzenetküldés |
|
| MMS | Van |
| Van | |
Méretek |
|
| Hosszúság | 164.2 mm |
| Szélesség | 76.6 mm |
| Vastagság | 6.7 mm |
| Tömeg | 172 g |
Funkciók |
|
| Dual SIM | Igen |
| Cseppálló | Igen |
| Vízálló | Igen |
| Porálló | Igen |
| Ütésálló | Nem |
| Diktafon | Van |
| Naptár | Van |
| Ébresztő | Van |
| Számológép | Van |
| Kihangosítás | Van |
Adatok
Szállítási idő
7 Munkanap
Szállítási költség
ingyenes
Cikkszám
123454901059
Termék státusza
Ingyenes kiszállítás
Tömeg
172 g/db
Vélemények
Nincsenek témák