Részletek
Adatok
Vélemények
Részletek
Sütés utáni funkció
Tartsa melegen a funkciót
Elektronikus vezérlőpanel LCD kijelzővel
Időzítő programozás akár 13 óra
A tészta mennyisége változóan állítható
Kéreg barnulás állítható (világos, közepes, sötét)
Cool Touch ház
Fedél megtekintési ablakkal (eltávolítható)
220-240 V, 50 Hz, 550 W
| Sütőedény kapacitása | 1.5 kg |
| Sütőedények száma | 1 |
| Dagasztó lapátok száma | 1 |
| Teljesítmény | 550 W |
| Programok száma | 12 |
| Kijelző | Van |
Funkciók |
|
| Melegentartó funkció | Van |
| Gyorssütés funkció | Van |
| Gyümölcs feldolgozó funkció | Van |
| Gluténmentes sütési program | Van |
| Késleltetett indítás | Van |
| Hangjelzés | Van |
Méretek |
|
| Szélesség | 28 cm |
| Magasság | 30 cm |
| Mélység | 33 cm |
Adatok
Szállítási idő
1 Munkanap
Cikkszám
263966
Tömeg
2 kg/db
Vélemények
Nincsenek témák