Részletek
Adatok
Vélemények
Részletek
| Képarány | 16:9 |
| HD felbontás | Full HD |
| Felbontás | 1920 x 1080 pixel |
| Képfrissítési frekvencia | 60 Hz |
Tuner |
|
| DVB-T | Van |
| DVB-T2 | Van |
| DVB-C | Van |
| DVB-C2 | Nincs |
| DVB-S | Van |
| DVB-S2 | Van |
Hang |
|
| Hangteljesítmény | 2x8W |
| Dolby Digital | Van |
| DTS | Van |
| SRS | Nincs |
Funkciók |
|
| Operációs rendszer | Android |
| Csatlakozók |
HDMI
USB csatlakozó
Ethernet
Wi-Fi
Bluetooth
Optikai hang kimenet
Fejhallgató csatlakozó
|
Méretek és fogyasztás |
|
| Szélesség (talppal) | 89.2 cm |
| Magasság (talppal) | 56.3 cm |
| Mélység (talppal) | 21.9 cm |
| Tömeg (talppal) | 7.3 kg |
| Energiafogyasztás bekapcsolva | 37 W |
További tulajdonságok |
|
| HDMI bemenetek száma | 2 db |
| Scart bemenetek száma | Nincs Scart |
| USB portok száma | 2 db |
| VESA szabvány | 200 x 100 mm |
Adatok
Szállítási idő
7 Munkanap
Cikkszám
2T-C40GF2265EB
Tömeg
7,3 kg/db
Vélemények
Nincsenek témák