Részletek
Adatok
Vélemények
Részletek
| HD felbontás | Ultra HD (4K TV) |
| Felbontás | 3840 x 2160 pixel |
Tuner |
|
| DVB-T | Van |
| DVB-T2 | Van |
| DVB-C2 | Nincs |
| DVB-S | Van |
| DVB-S2 | Van |
Funkciók |
|
| Csatlakozók |
HDMI
USB csatlakozó
Ethernet
Wi-Fi
Optikai hang kimenet
Fejhallgató csatlakozó
|
Méretek és fogyasztás |
|
| Szélesség (talppal) | 111.1 cm |
| Magasság (talppal) | 69.1 cm |
| Mélység (talppal) | 26.5 cm |
| Energiafogyasztás bekapcsolva | 53 W |
További tulajdonságok |
|
| HDMI bemenetek száma | 3 db |
| USB portok száma | 2 db |
Adatok
Szállítási idő
7 Munkanap
Cikkszám
4T-C50GJ4225E
Tömeg
8,6 kg/db
Vélemények
Nincsenek témák