Részletek
Adatok
Vélemények
Részletek
| Szennyvíz kapacitás | 4 liter |
| Zajszint | 63 dB |
Por tárolás |
|
| Portartály űrtartalma | 0.33 l |
Akkumulátor |
|
| Akkumulátor kapacitás | 5200 mAh |
| Üzemidő | 180 perc |
| Töltési idő | 4 óra |
Méretek |
|
| Méret | 350 x 353 x 102 mm |
| Tömeg | 11 kg |
Adatok
Szállítási idő
7 Munkanap
Szállítási költség
ingyenes
Cikkszám
5115071EG722509
Termék státusza
Ingyenes kiszállítás
Tömeg
11 kg/db
Vélemények
Nincsenek témák