Részletek
Adatok
Vélemények
Részletek
Funkciók |
|
| Grill funkció | Van |
| Crisp funkció | Nincs |
| Kiolvasztás funkció | Van |
| Hőlégkeverés | Van |
| Késleltetett indítás | Nincs |
| Gyermekzár | Van |
| Hangjelző | Van |
Teljesítmény |
|
| Mikrohullám teljesítmény | 1000 W |
| Grill-teljesítmény | 1300 W |
| Teljesítmény fokozatok száma | 7 |
Méretek |
|
| Szélesség | 500 mm |
| Magasság | 391 mm |
| Mélység | 437 mm |
| Tömeg | 21.5 kg |
További tulajdonságok |
|
| Kijelző | Van |
| Forgótányér nélküli | Igen |
Adatok
Szállítási idő
7 Munkanap
Cikkszám
562893
Tömeg
21,5 kg/db
Vélemények
Nincsenek témák