Részletek
Adatok
Vélemények
Részletek
A víztartályban lévő érzékelő érzékeli, ha csak néhány poharat főz, majd a főzési időt automatikusan a főzéshez választott poharak számához igazítja.
A dupla szigetelésű termoszkannával hosszabb ideig melegen tarthatja a kávét. A termoszkancsó rugalmas gombbal is rendelkezik, amely lehetővé teszi, hogy egy kézzel könnyen tálalhassa a kávét.
A kivehető víztartállyal könnyedén eltávolíthatja a teljes tartályt, és utántöltheti közvetlenül a csap alatt.
| Típus | Elektromos |
| Kávébab tartály | Nincs |
| Víztartály kapacitása | 1.1 l |
| Teljesítmény | 1100 W |
Funkciók |
|
| Daráló | Nincs |
További tulajdonságok |
|
| Kijelző | Nincs |
| Méretek | 350 x 260 x 250 mm |
| Tömeg | 4.2 kg |
Adatok
Szállítási idő
7 Munkanap
Cikkszám
579147_D
Tömeg
4,2 kg/db
Vélemények
Nincsenek témák