Részletek
Adatok
Vélemények
Részletek
- PC csatlakozók: USB 2.0, USB 3.0
- Csatlakozók: USB 2.0, USB 3.0
- Tápellátás: USB
- Tömeg: 165 g
| Kapacitás | 500 GB |
| Áramforrás | USB |
| Fordulatszám | 5400 rpm |
| Cache mérete | 8 MB |
| Csatlakozók |
USB 3.2 Gen 1
|
Méretek |
|
| Szélesség | 78 mm |
| Magasság | 14 mm |
| Mélység | 127 mm |
| Tömeg | 165 g |
Adatok
Szállítási idő
7 Munkanap
Cikkszám
6021530
Tömeg
165 g/db
Vélemények
Nincsenek témák