Részletek
Adatok
Vélemények
Részletek
Energia |
|
| Energiaosztály (A-G) | E |
| Éves energiafogyasztás | 137 kWh/év |
| Klíma osztály | N-ST |
Funkciók |
|
| No Frost | Nem |
Rekeszek |
|
| Fagyasztó rekeszek száma | 1 |
Polcok |
|
| Hűtő polcok száma | 2 db |
Méretek |
|
| Szélesség | 56 cm |
| Magasság | 84.5 cm |
| Mélység | 57.5 cm |
További tulajdonságok |
|
| Nettó hűtőtér | 107 liter |
| Nettó fagyasztótér | 13 liter |
| Fagyasztó teljesítmény | 2 kg/nap |
| Visszamelegedési idő | 10 óra |
| Cserélhető oldalú ajtónyitó | Van |
| Kijelző | Nincs |
| Vízadagoló | Nincs |
| Jégadagoló | Nincs |
| Ajtórekeszek száma | 3 |
| Zajszint | 40 dB |
| Szín | Szürke |
Adatok
Szállítási idő
7 Munkanap
Cikkszám
721841
Tömeg
28 kg/db
Vélemények
Nincsenek témák