Részletek
Adatok
Vélemények
Részletek
Energia |
|
| Energiaosztály (A-G) | C |
| Éves energiafogyasztás | 169 kWh/év |
| Klíma osztály | SN-T |
Funkciók |
|
| No Frost | Igen |
Rekeszek |
|
| Fagyasztó rekeszek száma | 3 |
Polcok |
|
| Hűtő polcok száma | 5 db |
Méretek |
|
| Szélesség | 59.5 cm |
| Magasság | 203 cm |
| Mélység | 65.8 cm |
További tulajdonságok |
|
| Nettó hűtőtér | 276 liter |
| Nettó fagyasztótér | 114 liter |
| Fagyasztó teljesítmény | 8 kg/nap |
| Visszamelegedési idő | 9 óra |
| Cserélhető oldalú ajtónyitó | Van |
| Kijelző | Nincs |
| Vízadagoló | Nincs |
| Jégadagoló | Nincs |
| Ajtórekeszek száma | 4 |
| Zajszint | 35 dB |
| Szín | Fekete |
Adatok
Szállítási idő
7 Munkanap
Cikkszám
888918_D
Tömeg
80 kg/db
Vélemények
Nincsenek témák