Részletek
Adatok
Vélemények
Részletek
Tuner |
|
| DVB-T | Van |
| DVB-T2 | Van |
| DVB-C | Van |
| DVB-C2 | Nincs |
| DVB-S | Van |
| DVB-S2 | Van |
| Elektronikus műsorújság (EPG) | Van |
Hang |
|
| Hangteljesítmény | 2x5W |
Funkciók |
|
| Operációs rendszer | Nincs |
| Csatlakozók |
HDMI
USB csatlakozó
Bluetooth
Fejhallgató csatlakozó
CI+ interfész
|
Méretek és fogyasztás |
|
| Szélesség (talppal) | 55.3 cm |
| Magasság (talppal) | 37.2 cm |
| Mélység (talppal) | 13.4 cm |
További tulajdonságok |
|
| HDMI bemenetek száma | 2 db |
| USB portok száma | 2 db |
| VESA szabvány | 75 x 75 mm |
Adatok
Szállítási idő
7 Munkanap
Cikkszám
896247_D
Tömeg
4 kg/db
Vélemények
Nincsenek témák