Részletek
Adatok
Vélemények
Részletek
| Kialakítás | Beépíthető |
| Típus | Fagyasztószekrény |
Űrtartalom |
|
| Nettó űrtartalom | 204 l |
Energia |
|
| Éves energiafogyasztás | 292 kWh/év |
| Energiaosztály (A-G) | Termékinformációs adatlap |
| Fagyasztási teljesítmény | 20 kg/nap |
Méretek |
|
| Szélesség | 56 cm |
| Magasság | 176.8 cm |
| Mélység | 55 cm |
| Tömeg | 65 kg |
További tulajdonságok |
|
| No Frost | Igen |
| Visszamelegedési idő | 24 óra |
| Gyors fagyasztás funkció | Van |
| Fagyasztó rekeszek száma | 7 |
| Kijelző | Van |
| Megfordítható ajtónyitás | Van |
| Zajszint | 39 dB |
Adatok
Szállítási idő
7 Munkanap
Cikkszám
ABE818F6NC
Tömeg
70 kg/db
Vélemények
Nincsenek témák