Részletek
Adatok
Vélemények
Részletek
Funkciók |
|
| Tejhabosító | Van |
| Teafőző funkció | Van |
| Csésze előmelegítő funkció | Van |
| Daráló | Nincs |
| Vízkőmentesítő | Van |
| Automatikus tisztítás | Van |
További tulajdonságok |
|
| Kijelző | Nincs |
| Gőznyomás | 2 bar |
| Méretek | 371 x 284 x 324 mm |
| Tömeg | 7.2 kg |
Adatok
Szállítási idő
7 Munkanap
Cikkszám
BCO421S
Tömeg
7,2 kg/db
Vélemények
Nincsenek témák