Részletek
Adatok
Vélemények
Részletek
| Beépíthető | Nem |
| Kávébab tartály | Van |
| Kávébab tartály kapacitása | 300 g |
| Víztartály kapacitása | 1.8 l |
| Teljesítmény | 1450 W |
Funkciók |
|
| Tejhabosító | Van |
| Teafőző funkció | Van |
| Csésze előmelegítő funkció | Van |
| Daráló | Van |
| Vízkőmentesítő | Van |
| Automatikus tisztítás | Van |
További tulajdonságok |
|
| Kijelző | Van |
| Gőznyomás | 15 bar |
| Méretek | 236 x 429 x 348 mm |
| Tömeg | 10.7 kg |
Adatok
Szállítási idő
7 Munkanap
Szállítási költség
ingyenes
Cikkszám
ECAM_35375B
Termék státusza
Ingyenes kiszállítás
Tömeg
10,7 kg/db
Vélemények
Nincsenek témák