Részletek
Adatok
Vélemények
Részletek
Energia |
|
| Éves energiafogyasztás | 292 kWh/év |
| Energiaosztály (A-G) | F |
| Fagyasztási teljesítmény | 20 kg/nap |
Méretek |
|
| Szélesség | 54.8 cm |
| Magasság | 177.2 cm |
| Mélység | 54.9 cm |
| Tömeg | 63 kg |
További tulajdonságok |
|
| No Frost | Igen |
| Fagyasztó rekeszek száma | 7 |
| Kijelző | Van |
| Megfordítható ajtónyitás | Van |
| Zajszint | 39 dB |
Adatok
Szállítási idő
7 Munkanap
Cikkszám
Electrolux
Tömeg
70 kg/db
Vélemények
Nincsenek témák