Részletek
Adatok
Vélemények
Részletek
- Szélesség: 220 mm
- Magasság: 400 mm
- Mélység: 320 mm
- Súly: 6,5 kg
| Típus | Elektromos |
| Beépíthető | Nem |
| Víztartály kapacitása | 1.5 l |
| Teljesítmény | 500 W |
Funkciók |
|
| Tejhabosító | Nincs |
További tulajdonságok |
|
| Kijelző | Nincs |
| Gőznyomás | 15 bar |
| Méretek | 220 x 400 x 320 mm |
| Tömeg | 6.5 kg |
Adatok
Szállítási idő
7 Munkanap
Cikkszám
FROG_REV_BIACNO
Termék státusza
Ingyenes kiszállítás
Tömeg
6,5 kg/db
Vélemények
Nincsenek témák