Részletek
Adatok
Vélemények
Részletek
| Funkciók |
|
| Szín | Fehér |
| Méretek |
818 × 217 × 270 mm |
| Súly | 12 kg |
| Egyéb jellemzők |
|
Kültéri egység jellemzői:
| Funkciók |
|
| Hűtési kapacitás | 2,6 kW |
| Melegítőképesség | 2,9 kW |
| Energiaosztály |
|
| Időzítő | Igen |
| Zaj | 55 dB |
| Hűtőközeg | R-32 |
| Éjszakai mód | igen |
| Funkciók |
|
| Szín | Fehér |
| Méretek |
660 × 240 × 480 mm
|
| Súly | 23 kg |
| Egyéb jellemzők |
|
Adatok
Szállítási idő
7 Munkanap
Szállítási költség
ingyenes
Cikkszám
HWWHRKL309WFI00
Termék státusza
Ingyenes kiszállítás
Tömeg
40 kg/db
Vélemények
Nincsenek témák