Részletek
Adatok
Vélemények
Részletek
| Por tárolása | Porzsák nélküli |
| Porszívó típus | Álló porszívó |
| Energiaforrás | Akkumulátoros |
| Motorteljesítmény | 240 W |
| Akkumulátor feszültség | 21.6 V |
Funkciók |
|
| Száraz tisztítás | Igen |
| Nedves tiszítás | Nem |
| HEPA szűrő | Van |
| Vízszűrős porszívó | Nem |
Méretek |
|
| Tömeg | 2.8 kg |
Adatok
Szállítási idő
7 Munkanap
Cikkszám
IW1611EU
Tömeg
2,8 kg/db
Vélemények
Nincsenek témák