Részletek
Adatok
Vélemények
Részletek
Por tárolás |
|
| Porkapacitás | 1 liter |
| Telítettség kijelzés | Nincs |
Funkciók |
|
| Száraz tisztítás | Igen |
| Nedves tiszítás | Nem |
| HEPA szűrő | Van |
| Vízszűrős porszívó | Nem |
| Szívóerő szabályozás | Nincs |
| Kivehető morzsaporszívó | Nincs |
További tulajdonságok |
|
| Hatósugár | 10 m |
| Kábel hossza | 6.5 m |
| Kábel visszacsévélés | Van |
Méretek |
|
| Tömeg | 7.8 kg |
Adatok
Szállítási idő
1 Munkanap
Szállítási költség
ingyenes
Cikkszám
MIELE_CX1_CAT_DOG
Termék státusza
Ingyenes kiszállítás
Tömeg
8 kg/db
Vélemények
Nincsenek témák