Részletek
Adatok
Vélemények
Részletek
| Víztartály kapacitása | 1.7 l |
| Teljesítmény | 1500 W |
Funkciók |
|
| Tejhabosító | Van |
| Teafőző funkció | Van |
| Csésze előmelegítő funkció | Nincs |
| Daráló | Van |
További tulajdonságok |
|
| Kijelző | Van |
| Gőznyomás | 15 bar |
| Méretek | 385 x 281 x 468 mm |
| Tömeg | 9.92 kg |
Adatok
Szállítási idő
7 Munkanap
Szállítási költség
ingyenes
Cikkszám
TE653M11RW
Termék státusza
Ingyenes kiszállítás
Tömeg
10 kg/db
Vélemények
Nincsenek témák