Részletek
Adatok
Vélemények
Részletek
| Kapacitás | 4000 GB |
| Áramforrás | USB |
| Fordulatszám | 5400 rpm |
| Cache mérete | 16 MB |
| Csatlakozók |
USB 3.2 Gen 1
|
Méretek |
|
| Szélesség | 107.2 mm |
| Magasság | 19.2 mm |
| Mélység | 75 mm |
| Tömeg | 210 g |
Adatok
Szállítási idő
7 Munkanap
Cikkszám
WDBPKJ0040BBK-WESN
Tömeg
200 g/db
Vélemények
Nincsenek témák