Részletek
Adatok
Vélemények
Részletek
Kijelző |
|
| Kijelző típusa | Kapacitív |
| Kijelző mérete | 8.7" |
| Kijelző felbontása | 1340 x 800 |
| Képfrissítési frekvencia | 60 Hz |
| Nanotexturált kijelzőüveg | Nem |
| Egyéb kijelző tulajdonságok | 16 millió színárnyalat |
Memória |
|
| RAM mérete | 4 GB |
| Tárhely mérete | 64 GB |
| Tárhely bővíthető | Igen |
| Memóriakártya típusa | microSD (max. 1 TB) |
Webkamera |
|
| Előlapi kamera | Van |
| Előlapi kamera felbontása | 2 Mpx |
| Hátlapi kamera | Van |
| Hátlapi kamera felbontása | 8 Mpx |
| Beépített vaku | Nincs |
| Videofelvétel | Van |
Adatátvitel |
|
| USB | Nincs |
| USB Type-C | Van |
| Lightning csatlakozó | Nincs |
| HDMI kimenet | Nincs |
| Fülhallgató kimenet | Van |
| DLNA támogatás | Nincs |
| NFC támogatás | Nincs |
| AirDrop | Nincs |
| Wi-Fi | Van |
| Bluetooth | Van |
| GPS | Van |
| SIM kártya foglalat | Nincs |
| 3G modem | Nincs |
| 4G modem | Nincs |
| 5G modem | Nincs |
Akkumulátor |
|
| Akkumulátor kapacitás | 5100 mAh |
Méretek |
|
| Szélesség | 124.8 mm |
| Magasság | 211 mm |
| Vastagság | 8.5 mm |
| Tömeg | 320 g |
További tulajdonságok |
|
| Beépített hangszóró | Van |
| Beépített mikrofon | Van |
| Szín | Sötétszürke |
Adatok
Szállítási idő
7 Munkanap
Cikkszám
ZAF00254
Tömeg
300 g/db
Vélemények
Nincsenek témák